Škriatok Dobby sa stratil

Pre deti od 6 do 13 rokov.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 11. 07 - 15. 07. 2022 vždy od 7:30 do 17:00
Kedy: 18. 07 - 22. 07. 2022 vždy od 7:30 do 17:00

Kde: Kultúrny dom v Borčiciach
Kedy: 15. 08 - 19. 08. 2022 vždy od 7:30 do 17:00

Cena: 115€
v cene je zahrnutá strava (desiata, teplý obed, olovrant), práca animátorov, kreatívne pomôcky a darčeky pre deti

Téma

Škriatok Dobby sa stratil. Úlohou detí bude pomôcť Harrymu, Ronovi, Hermione a Nevilovi Dobbyho nájsť. Deti čaká veľa zaujímavých úloh, riešenie záhad a kreatívnych oddychoviek, kým sa nám Dobbyho konečne podarí nájsť. Tábor je inšpirovaný knihou a filmom Harry Potter a tajomná komnata, deti sa však nemusia báť ničoho strašidelného.

Nie je podmienkou, aby deti pred táborom čítali knihu či pozerali spomínaný film. Samozrejme, je lepšie, keď vedia, kto je Dobby, ale aj tak si s nimi všetko v tábore pekne vysvetlíme.

Táborové aktivity

Pre deti je pripravené kreatívne tvorenie, športové, dobrodružné a logické aktivity spojené so súťažením a zdolávaním prekážok. Každý deň budú deti čeliť výzve, ktorej zvládnutím sa priblížia k nájdeniu škriatka Dobbyho. Na záver tábora čaká deti slávnostný deň, vyhodnotenie tábora a rozdávanie darčekov.


Cesta za tajomným pokladom okolo sveta

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 25. 07 - 29. 07. 2022 vždy od 7:30 do 17:00

Kde: Kultúrny dom v Borčiciach
Kedy: 08. 08 - 12. 08. 2022 vždy od 7:30 do 17:00

Cena: 115€
v cene je zahrnutá strava (desiata, teplý obed, olovrant), práca animátorov, kreatívne pomôcky a darčeky pre deti

Téma

Na povale sme objavili starú mapu k pokladu, ktorý budeme hľadať po celom svete. Na to, aby sme mapu dokázali rozlúštiť, je potrebné nájsť indície, ktoré nás dovedú až k pokladu. Indície budú deti hľadať každý deň, a to zakaždým na inom kontinente. Zároveň sa dozvedia viac o kultúre a o zaujímavostiach daných krajín kontinentov. Deti budú riešiť zábavné úlohy, zbierať indície a súčasne sa dozvedia množstvo nových informácií. Naučíme sa pár nových slovíčok po anglicky, spoznáme svetové vlajky a vyskúšame si postaviť Eiffelovu vežu zo slamiek. Skúsime, aké je to jesť paličkami, či ako chutí sushi.

Cieľom tábora je (okrem hľadania pokladu) hravou formou priblížiť deťom aj spôsob života v iných krajinách, či rôzne zaujímavosti, ktoré sú so zahraničnými krajinami spojené.

Táborové aktivity

Pre deti je pripravené kreatívne tvorenie, športové, dobrodružné a logické aktivity spojené so súťažením a zdolávaním prekážok. Každý deň budú deti čeliť výzve, ktorej zvládnutím sa priblížia k nájdeniu pokladu. Na záver tábora čaká deti slávnostný deň, vyhodnotenie tábora a rozdávanie darčekov.