Denný tábor Wednesday – Len pre dievčatá

Minulý rok mal náš denný tábor Wednesday u dievčat veľký úspech a preto sme sa rozhodli túto tému opäť zopakovať – tentokrát však s úplne novým programom! Dievčatá sa môžu tešiť na veľa zábavných aktivít na tému Wednesday a pripravených máme viacero prekvapení. Spoločne budeme vyrábať “crazy“ módne doplnky, maľovať, tvoriť a súťažiť. Na našom tábore nuda deťom určite nehrozí a spoločne si užijeme 5 dní plných zábavy.

Tábor je určený pre dievčatá vo veku od 5 do 14 rokov, počet miest je limitovaný.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 8. - 12. 7. 2024 vždy od 7:30 do 16:00


Denný tábor Rozprávkový svet

Nechajte vaše deti vstúpiť do magického sveta rozprávok a fantázie. Na každý deň sme si pripravili zaujímavé úlohy, pri ktorých si deti nájdu nových kamarátov a užijú si kopec zábavy. Cieľom tábora je podporiť kreativitu a rozvíjať fantáziu detí, či už pri tvorení, maľovaní alebo rôznych športových súťažiach. Celým týždňom budú deti sprevádzať rozprávkové postavičky, ktoré si pre ne pripravili viacero prekvapení.

Tábor je určený pre všetky deti vo veku od 5 do 14 rokov, počet miest je limitovaný.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 15. – 19. 7. 2024 vždy od 7:30 do 16:00


Denný tábor Barbie / Marvel superhrdinovia

Počas jedného tábora sme sa rozhodli spojiť dve obľúbené témy detí, tak aby sa naraz zabavili dievčatá aj chlapci. K obom témam sme si pripravili bohatý sprievodný program. Pri niektorých aktivitách budú deti rozdelené do skupín podľa témy, a niektorých súťaží sa zúčastnia všetci spolu. Dievčatá sa môžu tešiť na vyrábanie náramkov a iných módnych doplnkov. Hrať sa budeme na povolania, spoločne si skúsime pripraviť palacinky a tešiť sa môžu aj na ochutnávačku na slepo. Pre chlapcov sme si pripravili veľa športových hier, spoločne zistíme, aké superschopnosti by chceli mať a vyrobíme si masky superhrdinov. Počas piatich dní sa náš tábor zmení na miesto fantázie, v ktorom je všetko možné. Spoločne sa deti naučia spolupracovať, počas celého dňa sa môžu tešiť na veľa zábavných úloh a na záver si z tábora odnesú vecné ceny.

Tábor je určený pre všetky deti vo veku od 5 do 14 rokov, počet miest je limitovaný.

Kde: Kultúrny dom v Nemšovej
Kedy: 22. – 26. 7. 2024 vždy od 7:30 do 16:00


Cena: 135 eur / 5 dní

Tábor je možné zaplatiť aj na viackrát – sumu je možné rozdeliť na 2 alebo 3 splátky. V prípade, že chcete túto možnosť využiť, napíšte nám to prosím do poznámky.

V cene tábora je zahrnutý pitný režim, celodenná strava (desiata, teplý obed a olovrant) a vecné ceny do súťaží.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.
Kontaktná osoba: Daša Uherková, 0918 765 494